Par instalāciju

Visvieglāk ir izstāstīt stāstus, kurus tu zini no galvas.

Piemēram, to veikalu, kur saldējumu varēja nopirkt par 20 santīmiem, vai to pagalmu, kur katru vasaru atbrauca cirks. Te kādreiz bija dzelzceļš, tur, pāri sliedēm, mēs grāvjos gājām pētīt tritonus. Un visu bērnību es gaidīju, kad beidzot būs baseins. To diemžēl pabeidza, kad es jau biju prom. Vēl šeit ir tirgus, trīs baznīcas, un vecā video nomas kioska vieta. Un balkons, vai jūs zināt, kur Limbažos ir balkons bez durvīm? Tagad tam ir durvis, ar skatu uz pilsētas sirdi. Šeit ir Klavieru māja, Teātra māja, pāris jauki pagalmi un Lielezers. Pilsēta kabatas izmēra, bet tik silta. Un katrām durvīm šeit atradās sava visīstākā vieta.

Mākslinieki: Alise Sondöre, Atis Izands, Artūrs Virtmanis, Daniela Vētra, Emīlija Lielā, Emma Sofia, Kristīne Kutepova, Kristīne Nuķe Panteļejeva, Kristīne Rublovska, Margarita Germane, Nils Jumītis, Sabīne Baumane, Sandra Strēle.

Kuratore: Luīze Lismane

Pilsētvides mākslas objektu instalācija pieejama no 30. jūlija līdz 4. oktobrim.

Paldies: Limbažu pilsētas domei – īpaši Sigitai, paldies Elvīrai un Jānim. Dažu durvju uzstādīšana bija izaicinājums, tāpēc: paldies Aivaram un Mārim par palīdzību durvju montāžā, paldies Andrim, Didzim, Atim, Pēterim, Markam, Endijam darbā pie “Kulta vieta durvju pielūgšanai”, paldies Jānim par palīdzību “Portāls XXX” objekta novietošanā ezerā. Un katram limbažniekam, kas dāvināja savas durvis šim projektam.